Pašmāju hip-hop & rnb duets – Arturs M un Girts L – publicē jaunu singlu

Pašmāju hip-hop & rnb duets – Arturs M un Girts L – publicē jaunu singlu

Pašmāju hip-hop & rnb duets – Arturs M un Girts L – publicē jaunu singlu, neilgi pirms brīža, kopš tika publicēts šī gada ietvaros pirmais radītais kopdarbs “Tavs Ceļš”, kurš sociālojos medijos rotē vēl tikai nepilnu mēnesi.

Dziesmas nosaukums ir “Mana dīva”, kas tiek ieturēta aktuālajā dance/pop skanējumā. Ideja par dziesmu radusies pagājušā gada vasarā, līdz ar to, dziesma ir ar vasarīgu pieskaņu un tā rada siltas un patīkamas emocijas, ar vēlmi izbaudīt karstāko mēnešu laiku un aktivitātes.
“Dziesmas pamatā ir vēstījums, kuru vēlējos nodot savai mīļotai draudzenei – Kitijai. Par spīti visam, kas ir bijis un kam nācies iet cauri, viņa man ir vislabākā un no visas sirds viņu mīlu.”, stāsta Artūrs M.
 Lai arī otra dziesmas izpildītāja Ģirta L jeb Ģirta Liepiņa sirds vēl aizvien ir brīva, mūziķis ar lielāko prieku ņēma dalību šajā dziesmā un novēl saviem klausītājiem, kā arī visiem “saldajiem pārīšiem” sirsnīgus un mīlestības pilnus svētkus. Mūziķis tic, ka arī viņa kārta drīz pienāks un izdosies atrast sev kāroto dāmu, ar kuru dalīties priekos un bēdās.
NOKLAUSIES DZIESMU: 

Foto avots: Ekrānšāviņš no youtbe.com

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.