“Reinis Young Trio” izdos albumu “Tumšs”

“Reinis Young Trio” izdos albumu “Tumšs”

Februārī ģitārists Reinis Jaunais izdos albumu „Tumšs” , kopā ar mūziķa jauno grupu „Reinis Young Trio”. Jaunais disks tiks prezentēts dažādās Latvijas pilsētās – Liepājā, Jelgavā, Rīgā, Valmierā un Daugavpilī. Albums „ Tumšs” ir turpinājums 2016. gada sākumā izdotajam albumam ‘’Gaišs’’, kas tika ierakstīts ar grupu „Young & The Oak People” .

„Gaišs” un „Tumšs” ir divu albumu cikls, kas atspoguļo kontrastaino pasauli un dažādo cilvēku dzīvi. Gaišais albums ir raksturojams kā skaistu dzīves notikumu attēlojums mūzikā, kamēr Tumšais albums vēsta par indivīda kontrastu ar vētraino un strauji mainīgo ārējo pasauli, cīņu starp laimi un rutīnu, kā arī planētas kļūšanu par urbānu objektu. Abu albumu nozīmīgs iedvesmas avots ir ceļojumu iespaidi. Pretēji Gaišajam albumam, kuru klausītāji raksturo kā world music un indie folk sakausējumu, Tumšajā albumā ir jūtama indie un art rock mūzikas stilu ietekme.

Reinis Jaunais ir uzstājies dažādās pilsētās, festivālos un koncertvietās visā Latvijā, kā arī dažādās Eiropas valstīs un Jaunzēlandē. Kopā ar Reini, koncertos uzstāsies bundzinieks Ivars Logins (darbojas arī progresīvā metāla grupā Legacy ID) un basģitāriste Lauma Kazaka.

Koncertu datumi:

  • 18.02. Kaņepes Kultūras centrs , Rīga,
  • 24.02. Tautas Harmonijas Centrs, Valmiera,
  • 25.02. Dikļu pils (Reiņa Jaunā solo koncerts),
  • 11.03. Artilērijas Pagrabi, Daugavpils.


Foto: Publicitātes

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.