Daugavpilī notiks Imanta Dakša koncerts

Daugavpilī notiks Imanta Dakša koncerts

Šo piektdien, 19. maijā pulksten 22.00 dziesminieks Imants Daksis ar koncertu viesosies Artilērijas Pagrabos. Šis būs pirmais Imanta koncerts Daugavpilī, kas ir vērā ņemams fakts, jo mūziķis regulāri uzstājas jau vairāk nekā desmit gadus. Koncertā būs dzirdamas dziesmas no 2016. gadā iznākušā albuma ”Mūžīgā ģeogrāfa piedzīvojumi” un senākiem Imanta albumiem. 

Imants Daksis ir mūzikas un vārdu autors vairāk nekā 300 dziesmām latviešu valodā, kā arī vairākiem desmitiem dziesmu krievu un angļu valodā. Dziesminiekiem raksturīgie spēles instrumenti – akustiskā ģitāra, balss un ar kāju sists ritms, Imanta izpildījumā ir piesātināti ar ekspresiju un drosmi, kam Latvijas mūzikā nav analoga un kas piesaista dažādu tautību un gadagājuma klausītājus. Imanta mūzika nav definējama viena stila robežās mūziķa radošās vērtības ir dzejiski kvalitatīvi teksti, skatuviskā ekspresija, spēcīgs un daudzveidīgs balss tembrs un vienmēr mainīgs ārējais tēls.

Imanta Dakša mūziku tiešsaistē var dzirdēt šeit: https://soundcloud.com/imantsdaksis/

Artilērijas Pagrabi ir mūzikas klubs, kas jau ceturto gadu veicina Daugavpils kultūras dzīvi. Klubā regulāri uzstājas visdažādāko žanru Latvijas un ārvalstu grupas – no džeza līdz metālam, no pasaules un folk mūzikas līdz hārdrokam. Līdzās koncertiem Artilērijas Pagrabos notiek arī cita veida aktivitātes – dzejas lasījumi, improvizācijas teātra izrādes, grāmatu atvēršanas svētki un citi pasākumi.

Artilērijas Pagrabi atrodas Rīgas ielā  22, Daugavpilī. Koncerta sākums plkst. 22.00. Ieeja bez maksas.

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.