Hiphopa izpildītāji Deniss un Reiks prezentē abu jaunāko kopdarbu

Hiphopa izpildītāji Deniss un Reiks prezentē abu jaunāko kopdarbu

Hiphopa izpildītāji Deniss un Reiks prezentē abu jaunāko kopdarbu – singlu un videoklipu “Kur palika nauda?”.

Videoklipa filmēšanā piedalījusies kluba “Coyote Fly” apmeklētājiem labi pazīstamā apkopēja Skaidrīte.

“Tā izveidojās klipa stāsts! Klubā biju kopā ar jaunu, skaistu dāmu, bet pamodos blakus kluba apkopējai, kundzītei gados,” atklāj Deniss.

“Dziesmas mērķis ir atgādināt, ka jāballējas ar apdomu, jo tā patiešām var sanākt! Atspoguļojām pārdomas, kas raisās prātā vairumam jauniešu pēc nekontrolētas uzdzīves,” stāsta Deniss.

NOSKATIES VIDEOKLIPU: 

Deniss (Deniss Stepanovs) ir hiphopa izpildītajs no Tukuma, kas nodarbojas ar cīņas sportu un plašāk kļuva pazīstams kā Reika skatuves partneris.  Abus māksliniekus savedušas kopā intereses ārpus mūzikas, kas rezultējušās sadarbībā arī hiphopā. Aizvadītā gada jūnijā Reiks un Deniss izdeva kopīgu singlu “Tu jau zini”. Tā paša gada oktobra beigās abi izpildītāji nodeva klausītājiem videoklipu singlam ar zīmīgu nosaukumu un vēstījumu “Vienmēr ar mani”, kas Youtube strauji iemantojis klausītāju uzmanību un šobrīd skatīts vairāk nekā 640 000 reižu.

Reiks (Arvis Reiks) ir hiphopa izpildītājs no Rīgas, kas mūzikā darbojas kopš 2007. gada un pašmāju hiphopa aprindās ir labi zināms kā apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka auditorija Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas pirmo pastāvēšanas gadu laikā iekaroja internetu. 2016. gada pavasarī Reiks uzsāka savu solo karjeru, izdodot pirmo singlu “Leģendas”. Pusgada laikā Reiks kļuva par vienu no visskatītākajiem Latvijas mūziķiem vietnē Youtube, skatījumos pārspējot lielākās pašmāju apvienības un izpildītājus. 2016.gada vasarā Reiks aizvadīja pirmo Latvijas koncerttūri ar jauno solo programmu, kā arī piedalījās lielākajos pašmāju festivālos, tostarp “Positivus” un “Summer Sound”. Aizvadītā gada 11.novembrī Reiks nodeva klausītājiem patriotisku dziesmu “Par Latviju”, kas skanējusi gan Rīgas pilī, gan 18.novembrī tūlīt pēc svētku uguņošanas, un to atzinīgi novērtējuši arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.

Foto: Ekrānšāviņš no youtube.com

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.