Bandmaster publicē pirmo minialbumu “Stay Awake”

Bandmaster publicē pirmo minialbumu “Stay Awake”

Latviešu elektroniskās mūzikas grupa Bandmaster laidusi klajā pirmo minialbumu “Stay Awake”, ko var iegādāties un straumēt iTunes, Spotify un citās digitālajās platformās.

“Nosaukums “Stay Awake” man asociējas ar neskaitāmajām naktīm, kuras esam pavadījuši strādājot ar mūsu mūziku,” stāsta grupas vokāliste Zelma Jēgere. Viņa tā iznākšanu ir ilgi gaidījusi un norāda, ka EP dzirdamās dziesmas radušās dažādos laikos – tajās var dzirdēt atšķirīgas noskaņas. Piemēram, “She Will” ir viena no grupas pirmajām dziesmām, kas tikai īsi pirms uzstāšanās festivālā “Europavox” Francijā ieguva tai nepieciešamo skanējumu. Dziesma “Hiding” koncertos ir skanējusi  kopš pašas pirmās Bandmaster uzstāšanās 2015. gada “Positivus” festivālā. “Paper, Rock & Scissors” ir jauna dziesma, kas pērn tapa Bandmaster pirmajā radošajā nometnē Valmierā.

“Stay Awake” EP iekļauti 4 skaņdarbi, pirms nedēļas izdotais “Just Paddle” tapusi sadarbībā ar Miķeli Putniņu no grupas Ezeri, savukārt pārējo 3 dziesmu autori ir grupas dalībnieki – Zelma Jēgere (VIŅA), Andis Ansons un Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

Minialbuma noformējuma autore ir Karīna Andrejeva, fotogrāfijas autors – Krists Luhaers

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.