Dziedātāja Antra Stafecka sadarbībā ar grupu Otra Puse izdod jaunu singlu

Dziedātāja Antra Stafecka sadarbībā ar grupu Otra Puse izdod jaunu singlu

Dziedātāja Antra Stafecka izdod jaunu singlu “Tavās rokās” sadarbībā ar grupu Otra Puse. 

Pati Antra par šo singlu “Tavās rokās” saka: “Šo dziesmu sarakstīju pirms pusgada. Tas bija tāds iedvesmas brīdis, kurš ilga vien kādas 20 minūtes. Man patīk šī sajūta, jo tai brīdī man galvā skanēja ne tikai vārdi, vai melodija, bet visa dziesma. Galvā dzirdēju, kā tai ir jāskan. Un pats skaistākais ir tas, ka sajūta ir patiesa, dvēseliska.  Šī ir mana pirmā dziesma sadarbībā ar Normundu un grupu “Otra Puse”, kurai autors esmu es, līdz ar to esmu ļoti pateicīga un lepna, ka turpinām mūsu kopīgo ceļu mūzikā ar jaunām idejām, dziesmām, pieredzi. Paldies viņiem, ka varam runāt vienā valodā. 

Dziesmas pamatdoma ir šis miers tavā sirdī. Pēc tā alkst vai ir alkuši visi. Un tas mirklis, kad pēc daudziem maldiem, pārdzīvojumiem un sāpēm tu attopies īstajā vietā, laikā, blakus īstajam cilvēkam. Tas ir miers….

Lai arī Jums izdodas to sajust! Īpašs paldies dziesmas aranžētājam un daudzu manu dziesmu muzikālajam producentam, dvēseles draugam Jānim Čubaram. Visas manas muzikālās idejas līdz šim neviens nav spējis realizēt tā, kā to dara viņš.”

2015.gadā Antra izdevusi savu solo albumu ar nosaukumu “Vientuļā zvaigzne”, kurā tāpat iekļautas vairākas dziesmas, kurām mūzikas un vārdu autore ir viņa pati.

Kā zināms, līdz šim grupa Otra Puse duetā ar Antru Stafecku  veiksmīgi izdevuši tādas dziesmas kā “Uzzīmē mani”, “Kopā” un “Es Tev”. Šie hiti guvuši lielus panākumus un joprojām ir aktuāli.

Foto avots: Publicitātes

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.