Grupa “On My Way” Jelgavas BMX trasē uzfilmē sportisku dziesmas video

Grupa “On My Way” Jelgavas BMX trasē uzfilmē sportisku dziesmas video

Jaunās dziesmas “Mums tur jātiek” mūzikas un vārdu autors ir grupas līderis Gatis Mūrnieks. To studijā kopā ar grupu producējis Artūrs Palkevičs, kura kontā ir sadarbība ar Ainaru Virgu, Antru Stafecku, Martu Ritovu, Maestro Raimondu Paulu un daudziem citiem.

Gatis Mūrnieks: “ Dziesma stāsta par ceļu ejot pretī saviem mērķiem, vienalga vai tu esi sportists, mūziķis vai vienkārši cīnies par labām atzīmēm skolā. Nekas nenāk viegli,būs jākrīt un jāceļās. Un, protams, neiztikt arī bez ”suņiem”, kuri ries! Video filmēšana notika Jelgavas BMX trasē kopā ar BMX kluba ”Mītavas kumeļi” dalībniekiem. Sakām lielu paldies komandas vadībai, kura bija ļoti atsaucīga sadarbībai. Par filmēšanu un video idejām jāsaka paldies klipa veidotājiem Dj Dween un Kasparam Kambaram.”

Noskaties dziesmas videoklipu:

Grupa “On My Way” dibināta 2013. gadā. Sastāvā darbojas jelgavnieki – Gatis Mūrnieks (vokāls un ģitāra), Kristaps Baltiņš (ģitāra), Aigars Kudrickis (sitamie instrumenti) un rīdzinieks Raitis Mednis (basģitāra). 2015. gadā atjaunotajā raidījumā «Priekšnams» grupa «On My Way» ar sadziesmu «Sākums jauns» kļuva par jūnija skatītāju favorītgrupu, iegūstot tiesības skanēt Radio SWH. Grupas dziesma «Par klauniem» iekļuva «Muzikālās bankas» TOP25 finālbalsojumā! “On My Way” ir jauno izpildītāju konkursa “SuperMikrofons” finālisti un Jelgavas posma uzvarētāji. Pašlaik grupa gatavo izdošanai savu pirmo albumu.
Grupas līderis Gatis laiku pa laikam raksta dziesmas arī citiem izpildītājiem un drīzumā tiks publicētas jaunas dziesmas Katrīnas Binderes, Nikolaja Puzikova , kā arī grupas “Putnu balle” izpildījumā.

Foto avots: Publicitātes

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.