Māra Upmane-Holšteine, Račinskis un Makree izdod kopīgu dziesmu

Māra Upmane-Holšteine, Račinskis un Makree izdod kopīgu dziesmu

Nebijusi mūziķu savienība – Māra Upmane-Holšteine (grupa Astro’n’out), Arnis Račinskis (grupa “Laika Suns”) un Makree (Mārtiņš Makreckis), vasaras vakaros radījuši dziesmu “Izgaismots”.

Trīs mūziķi, kuri nāk no atšķirīgiem žanriem, vienojušies kopīgā skaņdarbā. Dziesma radusies, apstiprinot iekšējo vēlmi meklēt jaunu skanējumu, eksperimentēt ar mūzikas tapšanas procesu, sadarbībām, izkāpt no ierastā un savas komforta zonas.

“Izgaismots” ir par tiem, kuri nebaidās būt pirmie, virzīt notikumus kā arī aicinājums ikvienam – izgaismojiet savas vēlmes un nebaidieties riskēt, lai atklātos daudz jauna gan par sevi pašu gan līdzcilvēkiem” saka Māra Upmane-Holšteine. “Pirmā dziesmas ideja nāca viegli un mēs tai nepretojāmies – bija viegli strādāt, kas apliecina arī, ka intuitīvā komandas izvēle, pazīstot vienam otru vairāk caur darbiem nekā personīgi bija pareiza!”

Gan mūzika gan vārdi radīti, pāris vasarīgus saulrietus sagaidot studijā, pozitīvā, nepiespiestā atmosfērā, savstarpēji diskutējot gan par dziesmas muzikālo sajūtu, gan filozofējot par dziesmas vārdiem un mesidžu.

NOKLAUSIES DZIESMU: 


Dziesma ierakstīta studijā “Mute”. Producējis Makree, miksējis Andis Ansons.

Foto avots: Elīna Upmane

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.