Grupa “Prāta Vētra” laiž klajā vēl vienu singlu no pavasarī gaidāmā albuma

Grupa “Prāta Vētra” laiž klajā vēl vienu singlu no pavasarī gaidāmā albuma

Grupa “Prāta Vētra” laiž klajā vēl vienu singlu no pavasarī gaidāmā albuma. Šoreiz dziesma ir angļu valodā un tās nosaukums ir “My Mind’s So Lost (On You)”. Dziesma pieejama visos mūzikas straumēšanas servisos un teksta video skatāms grupas Youtube kanālā.

Arī šī dziesma ir radusies sadarbībā ar producentiem un dziesmu līdzautoriem Davidu Larssonu un Povelu Olssonu no Zviedrijas. Savu roku pie dziesmas tapšanas ir pielikuši arī mūziķis Arnis Račinskis un DJ Rudd, kuri pie dziesmas darbojās tās sākuma stadijā.

Par dziesmu stāsta Renārs Kaupers:
“Sākotnējā dziesmas ideja pieder Jānim Jubaltam. Sākot darbu pie jaunā albuma mēs katrs ieradāmies ar saviem “mājasdarbiem” un šīs dziesmas skice bija Jāņa. Par pamatu tai viņš bija ņēmis Imanta Ziedoņa dzejoli “Melnā Vārna” uz kuras tad mēs arī sākām dziesmu būvēt. Neapšaubāmi, kopš tā brīža, dziesma ir ļoti mainījusies! “My Mind’s So Lost (On You) ir par mīlestību, varbūt pat platonisku mīlestību un ilgām būt kopā ar kādu cilvēku, nepieciešamību kaut vai tikai atrasties vienā telpā vienam ar otru.”

NOKLAUSIES JAUNO SINGLU: 

Kā minēts iepriekš, nākamais, 2018. gads, Prāta Vētrai būs ne tikai jaunā albuma iznākšanas gads, bet arī Latvijas koncerttūres gads ar 5 grandioziem koncertiem lielākajās Latvijas pilsētās.
Koncerttūres atklāšanas koncerts ierasti notiks Prāta Vētras dzimtajā pilsētā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī skaistajai Jelgavas pilij, bet Valmierā, ņemot vērā lielo apmeklētāju skaitu iepriekšējās tūres koncertā Pauku priedēs, 2018.gada koncerts notiks plašajās Dīvaliņa pļavās Valmieras centrā.
Pēc ilgāka pārtaukuma Prāta Vētra piestās arī Latgalē, kur spilgtā atmiņā visiem palicis sirsnīgais koncerts Preiļos pirms 6 gadiem.
Lielais noslēguma koncerts norisināsies Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē, kur iepriekš tika uzstādīts apmeklējuma rekords – 45 000 skatītāju.

Koncerttūres datumi:

  • 21.07.2018 Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij
  • 28.07.2018 Valmierā, Dīvaliņa pļavās
  • 03.08.2018 Ventspilī, Reņķa dārzā
  • 11.08.2018 Daugavpilī, stadionā “Lokomotīve”
  • 17.08.2018 Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē

 

Biļetes nopērkamas interneta veikalā eKase.lv, t/c “Spice” info centrā, mūzikas veikalā “Randoms” un pilsētu kultūras centru kasēs.
Tirdzniecībā pieejamas arī biļetes VIP un fanu zonā.

Vairāk informācijas meklējiet www.eKase.lv

Foto: Anton Corbijn

Atbildēt

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.