Sabilē notiks BMX un MTB freestyle dirt sacensības

Sabilē notiks BMX un MTB freestyle dirt sacensības

Lai popularizētu nodarbošanos ar ekstrēmo sportu, kā arī kvalitatīvu un saturīgu brīvā laika pavadīšanu jauniešu vidū, sestdien, 6.augustā, Sabilē notiks BMX un MTB freestyle dirt sacensības „Sabile Valley Jam 2016”. Tās trešo gadu pēc kārtas organizē Sabiles jaunieši – BMX entuziasti. Kā ierasts, pasākums būs bez maksas un norisināsies visas dienas garumā.

Sacensības rīt sāksies pulksten 13:00, bet dalībnieku reģistrācija notiks no pulksten 11:00. Dalībniekiem pirms pasākuma jāiepazīstas ar sacensību nolikumu, braucējiem jāaizpilda reģistrācijas anketa, savukārt nepilngadīgajiem jauniešiem jāiesniedz vecāku atļauja.

Sacensības dos iespēju dalībniekiem un apmeklētājiem, it īpaši jauniešiem, iepazīties ar BMX un MTB ekstrēmajiem sporta veidiem. Tā ir arī iespēja turpināt attīstīt un popularizēt Sabiles dirtu trasi – neslēgtu teritoriju, kuru jebkurā laikā var apmeklēt ikviens šo ekstrēmo sportu entuziasts, norāda sacensību organizētāji.

Pasākums ir viena no retajām tā sauktajām dirt tipa sacensībām, kas norisinās Latvijā vasaras laikā. Sabiles trase ir iekļauta Latvijasfreestyle dirt parku sarakstā un kļuvusi atpazīstama Latvijas braucēju vidū.

Jau vairāk nekā desmit gadu grupa jauniešu Sabilē nodarbojas ar BMX brīvā stila sporta veidu – sarežģītu triku izpildīšanu ar divriteņa palīdzību skeitparkos vai zemes trasēs jeb tā sauktajos dirtos. Šo gadu laikā jaunieši izveidojuši un uzturējuši arī BMX dirt trasi Sabilē, vecajā tirgus laukumā Pārabavā.

Sacensības „Sabile Valley Jam 2016” organizē biedrība „Sabiles dirti” sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību, Sabiles pilsētas un Abavas pagasta pārvaldi un specializēto divriteņu veikalu „PARbmx”. Pasākumā kā organizatori un palīgi ir iesaistīti 20 jaunieši no Sabiles un apkārtējā novada.

 Sacensības notiks sestdien, 6.augustā, plkst.13:00 Tirgoņu ielā 6, Sabilē. Dalībnieku reģistrācija no pulksten 11:00.

 

Informāciju par pasākumu sociālajos tīklos:

https://www.facebook.com/sabilesdirti/home,

Twitter – @SabilesDirti,

Instagram – sabilesdirti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.