Norisināsies Strukturētā Dialoga darbnīcas

Norisināsies Strukturētā Dialoga darbnīcas

Novembrī 8 vietās Latvijā norisināsies Strukturētā Dialoga kritiskās domāšanas darbnīcas “DOMĀ GUDRĀK!”

Ar pirmo darbnīcu, 4. novembrī Saldus jauniešu atpūtas un iniciatīvu centrā “Šķūnis”, aizsāksies darbnīcu “DOMĀ GUDRĀK!” cikls, kas aicinās to dalībniekus ne tikai padomāt par to, kā mēs patērējam informāciju, bet mācīs pielietot metodes, ar kuru palīdzību spēt paskatīties uz apkārtējo pasauli ar kritisku aci.

Līdzīgi kā līdzšinējās projekta “Strukturētā Dialoga” aktivitātēs, šī darbnīca kopā savedīs gan jauniešus, gan lēmuma pieņēmējus un jaunatnes jomā strādājošos, lai kopīgi apspriestu jauniešiem nozīmīgus izaicinājums gan Latvijas, gan Eiropas mērogā. Šoreiz darbnīca netiks vadīta balstoties uz “Kafija ar politiķiem” metodi, bet gan tiks veidota tā, lai izmantojot jauniegūtās prasmes kritiskajā domāšanā, spētu analizēt Strukturētā Dialoga projekta ietvaros izveidotās rekomendācijas.

Rekomendāciju analīze nepieciešama, lai saprastu, vai rekomendācijas ir īstenojamas un aktuālas dalībvalstīs. Tā pat, lai izveidotu rīcībpolitiku un ieviešanas mehānisku apkopojumu, nepieciešama atgriezeniskā saite no jauniešu un lēmumu pieņēmēju puses.

Rekomendācijas, kuras tiks apspriestas: Strukturētā Dialoga nacionālajā konferencē izveidotās Latvijas rekomendācijas (Jelgava 22.-23.09); Eiropas jaunatnes konferencē izstrādātās Eiropas rekomendācijas (Košice, Slovākija, 3-6.10.).

 Darbnīcu “DOMĀ GUDRĀK!” norišu kalendārs:

  • 4.novembris – Saldus BJC Šķūnis plkst. 11.00
  • 10.novembris – Cesvaines BJC plkst. 13.00
  • 15.novembris – Bauskas BJC plkst. 15.00
  • 21.novembris – Kultūras mantojuma centrs Tīnūžu muiža / Ikšķiles nov.  plkst.13.50
  • 22.novembris – Priekuļu JIC Rest[e] plkst.16.20.

*Informācija par “DOMĀ GUDRĀK” darbnīcām Zemgales (2) un Latgales plānošanas reģionos tiks papildināta.

Vairāk informāciju par nākamajiem Strukturētā Dialoga V cikla pasākumiem varat meklēt Latvijas Jaunatnes padomes mājas lapā: www.ljp.lv

Info un foto avots: www.ljp.lv

Atbildēt

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.