Hiphopa izpildītāji Reiks un Elfs publicē videoklipu singlam “Zvaigznes”

Hiphopa izpildītāji Reiks un Elfs publicē videoklipu singlam “Zvaigznes”

Viens no pašmāju atpazīstamākajiem hiphopa mūziķiem – Reiks – kopā ar savu ilggadējo sadarbības partneri mūzikā, studijas producentu un hiphopa izpildītāju – Elfu – publicējuši videoklipu singlam “Zvaigznes”, kas ir vēstnesis pavasarī gaidāmajam Reika debijas solo albumam “Ir visur”. 

Singls un videoklips “Zvaigznes” ir stāsts par ne vienmēr vieglo ceļu uz savu mērķu sasniegšanu.

Neatlaidība un uzdrošināšanās, šķēršļu pārvarēšana un ticība saviem spēkiem raksturo dziesmas vēstījumu. Klipa sižets ved cauri Reika un Elfa kopīgajam mūzikas stāstam no Ziepniekkalna jumtiem līdz pat lielajām festivālu skatuvēm. Kādreizējais sapnis par skatītāju pilnām zālēm nu ir īstenojies dzīvē. Singls iezīmē šajā rudenī gaidāmo Reika koncerttūri “No rajona līdz zvaigznēm”, kurā apmeklētājiem būs pēdējā iespēja noklausīties visus Reika populārākos līdz šim izdotos singlus dzīvajā izpildījumā. Koncertu datumu izziņošana vēl sekos.

REIKS (Arvis Reiks) ir hiphopa izpildītājs no Rīgas, kas mūzikā darbojas kopš 2007. gada un pašmāju hiphopa aprindās ir labi zināms kā apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka auditorija Reiku iepazina ar projektu “OLAS”, kas pirmo pastāvēšanas gadu laikā iekaroja internetu. 2016. gada pavasarī Reiks uzsāka savu solo karjeru, izdodot pirmo singlu “Leģendas”. Pusgada laikā Reiks kļuva par vienu no visskatītākajiem Latvijas mūziķiem vietnē Youtube, skatījumos pārspējot lielākās pašmāju apvienības un izpildītājus. 2016.gada vasarā Reiks aizvadīja pirmo Latvijas koncerttūri ar jauno solo programmu, kā arī piedalījās lielākajos pašmāju festivālos, tostarp “Positivus” un “Summer Sound”. Aizvadītā gada 11.novembrī Reiks nodeva klausītājiem patriotisku dziesmu “Par Latviju”, kas skanējusi gan Rīgas pilī, gan 18.novembrī tūlīt pēc svētku uguņošanas, un to atzinīgi novērtējuši arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.
Šajā rudenī Reiks dosies koncerttūrē “No rajona līdz zvaigznēm”. Pavasarī gaidāms Reika debijas solo albums ar nosaukumu “Ir visur”.
Foto: Ekrānšāviņš no youtube.com

Atbildēt

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.