“Prāta Vētra” piedāvā jaunu singlu un izziņo koncerttūri

“Prāta Vētra” piedāvā jaunu singlu un izziņo koncerttūri

Grupa „Prāta Vētra” piedāvā jaunāko singlu „tevis dēļ”no pavasarī gaidāmā albuma.  Jaunais singls ir pieejams visos mūzikas straumēšanas servisos.

 

Lielākā daļa jaunā albuma materiāla rodas tepat Rīgā, grupas mēģinājumu telpā, kopā ar producentiem un dziesmu līdzautoriem Davidu Larssonu un Povelu Olssonu no Zviedrijas. Vienā no šādām spraigām darba dienām arī radās “Tevis Dēļ”. Darbs pie albuma rit pilnā sparā, un “Tevis dēļ” šobrīd ir “gatavākais auglis groziņā”, ar kuru puiši nepacietīgi vēlējās dalīties!

Par dziesmu stāsta Renārs Kaupers:
“Tevis Dēļ ir par divām lielām mīlestībām – dievišķo mīlestību pret cilvēku, to mīloši kosmisko spēku, kas katru rītu mūs priecē ar sauli debesīs, tur upes starp krastiem un ļauj mums te būt, elpot un radīt. Un otra, protams, ir cilvēka mīlestība uz līdzcilvēku, un cik daudz esam gatavi darīt viens otra (tevis/manis) dēļ, pat ja tam seko skumjš šķiršanās brīdis.”

NOKLAUSIES SINGLU “Tevis Dēļ”: 

 

Nākamais, 2018. gads, „Prāta Vētrai” būs ne tikai jaunā albuma iznākšanas gads, bet arī Latvijas koncerttūres gads ar 5 grandioziem koncertiem lielākajās Latvijas pilsētās.

Koncerttūres atklāšanas koncerts ierasti notiks „Prāta Vētras” dzimtajā pilsētā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī skaistajai Jelgavas pilij, bet Valmierā, ņemot vērā lielo apmeklētāju skaitu iepriekšējās tūres koncertā Pauku priedēs, 2018.gada koncerts notiks plašajās Dīvaliņa pļavās Valmieras centrā.
Pēc ilgāka pārtraukuma Prāta Vētra” viesosies arī Latgalē, kur spilgtā atmiņā visiem palicis sirsnīgais koncerts Preiļos pirms 6 gadiem.
Lielais noslēguma koncerts norisināsies Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē, kur iepriekš tika uzstādīts apmeklējuma rekords – 45 000 skatītāju.

Biļetes uz Prāta Vētras” 2018.gada vasaras koncerttūri pārdošanā jau ir pieejamas.

Koncerttūres datumi:

  • 21.07.2018 Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij
  • 28.07.2018 Valmierā, Dīvaliņa pļavās
  • 03.08.2018 Ventspilī, Reņķa dārzā
  • 11.08.2018 Daugavpilī, stadionā “Lokomotīve”
  • 17.08.2018 Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē

 

Biļetes no pirmdienas, 6.novembra, ir nopērkamas interneta veikalā eKase.lv, t/c “Spice” info centrā, mūzikas veikalā “Randoms” un pilsētu kultūras centru kasēs.
Tirdzniecībā būs arī biļetes VIP un fanu zonā.

Vairāk informācijas meklējiet: https://www.ekase.lv/lv/biletes/koncerti/prata-vetras-vasaras-koncertture 

 

Grupa viesojās arī radio “SWH” studijā. Noskaties video: 

PV-WEB_ekase-594x154px

Publicitātes foto: Anton Corbijn

Atbildēt

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.