Daudzsološā dziedātāja ELIZA izdod dziesmas “ONLY FOOLS WAIT” video versiju

Daudzsološā dziedātāja ELIZA izdod dziesmas “ONLY FOOLS WAIT” video versiju

Jaunā un daudzsološā dziedātāja ELIZA piedāvā dziesmas “ONLY FOOLS WAIT” video versiju.  “Only Fools Wait” dziesma ir tapusi sadarbībā ar britu producentu Chad, the Polymath un mūzikas video ar foto, video producentu Richard Taylor.

ELIZA šobrīd dzīvo Londonā un viņas mūzikā ir apvienoti electro-pop un R&B stila elementi. Dziesma “Only Fools Wait” tika sarakstīta Londonaa, 2017. gada vasarā un akcentē emocijas, kas rodas attiecībās, kas liek šaubīties un neievieš pārliecību par to, vai attiecībām ir lemta nākotne. Dziesmā tiek atspoguļoti kontrasti – mīlestība, vilšanās un nebeidzami cikli.

NOSKATIES DZIESMAS VIDEOKLIPU: 


Dziedātāja ELIZA ir iepriekš izdevusi dziesmas: “Horizon” (sadarbojoties ar producentu Jake Alder) kas ir iepriekš atskaņota BBC Introducing un “Mad For You” (ar Latviešu producentu Makree). un šobrīd turpina aktīvi darboties muzikas lauciņā.

Dziedātājas plānā bija un vēl joprojām ir izdod EP albumu, taču šobrīd ELIZA ir izlēmusi pilnu uzmanību veltīt izdodot vairākus singlus un sadarbojoties ar producentiem un komponistiem internacionālā mērogā pirms albuma izdošanas.

Foto avots: Publicitātes

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.