ANDIS GRIVA ir WWMM izdod debijas albumu

ANDIS GRIVA ir WWMM izdod debijas albumu

Līdz ar jaunu singlu un video tiek izdots Latvijas/Lietuvas kopprojekta „ANDIS GRIVA ir WWMM“ debijas albums „Days Out Of Days“.

„Come Around“, latviskajā versijā „Galā“ ir otrais singls no projekta debijas albuma, kuru no šodienas iespējams klausīties un lejupielādēt visās populārākajās straumēšanas platformās, savukārt singla video noskatīties YouTube.  Video stāsts ir par to, ka mūžīga dzīšanās nekur neved, lai arī, kur atrastos un skriet pa dzīvi vienam pašam allaž būs 120 % bezjēdzīgi. Ideja, režija un šoreiz arī izpildījums pieder Ievai Veiverytei un pašam Andim Grīvam.

Albuma „Days Out Of Days“ saturs ideju limeni tapis vairākus gadus, bet tā realizācija norisinājās pagājušā gada laikā, kad tas tika ierakstīts WWMM studijā Viļņā, visu dziesmu producents ir Gatis Zaķis.

„Katra albuma dziesma ir kā skaņu celiņš īsai filmai – kāda krāsainai, cita melnbaltai, bet visas kontrastainām un uz patiesiem notikumiem balstītām filmām. Dažām uz ekrāniem, dažām tikai galvā. Jebkurā galvā,” ar gandarījumu par paveikto dalās Andis Grīva.

Apvienības ANDIS GRIVA ir WWMM kodols ir Andis Grīva, pārējie dalībnieki ir brīnišķīgi un neaizstājami lietuviešu domubiedri – Juozas, Gediminas, Kestutis un Paulius.

Andis Grīva latviešu auditorijai ir pazīstams kā vairāku grupu dalībnieks – Caffe, The Mundane, GINES REKORDU ORKESTRS kā arī plašāk zināmās dziesmas “Vadiņi” autors un izpidlītājs. Papildus dziesmu radīsānai, Andis vairākus gadus ir darbojies kino industrijā, lielakoties komandējot filmēšanas laumuku. Savukārt, līdz ar piedalīšanos populārajā talantu šovā X-Faktors, Lietuvas konkursā, Anda vārds ir kļuvis pazīstams arīdzan viņa mītnes zemes, Lietuvas auditorijai.

Foto: Publicitātes

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.