Markus Riva izdod īpaši romantisku videoklipu

Markus Riva izdod īpaši romantisku videoklipu

Mūziķis Markus Riva  klausītāju un skatītāju vērtējumam nodevis savu jaunāko veikumu – videoklipu dziesmai ar nosaukumu «This Time», kurā iejuties līgavaiņa lomā.

Aizvadītā gada nogalē, latviešu mūziķis Markus Riva izdeva dziesmu ar nosaukumu “This time”. «This Time” ir četru mūzikas industrijas profesionāļu veiksmīgas sadarbības rezultāts, tās autori ir Markus Riva, Kaspars Ansons, Edgars Krastiņš un kolēģis no ASV- Quincy Lorel Thompson.

Jau dziesmas izdošanas laikā tika uzsākta gatavošanās romantiskā videoklipa filmēšanai — improvizētai kāzu ceremonijai vienā no skaistākajiem Latvijas vēsturiskajiem arhitektūras objektiem – Rundāles pilī. Videoklipā līgavas lomā iejutusies latviešu dizainere Ramona Lazda, ar kuru Markum izveidojusies jau ilgstoša sadarbība.

“Video ir stāsts par divu cilvēku attiecībām līdz atbildīgākajam brīdim dzīvē, kad tiek savienotas kopā divu cilvēku dzīves un to turpmākie ceļi. Bet ne vienmēr viss notiek tik gludi kā romantiskās filmās. Līdz ar to, noskatoties klipu, varoņu liktenis lidz galam netiek atklāts – vai viņi paliek kopā vai tomēr iet katrs savu ceļu – tas ir katra skatītāja iztēlē”, stāsta Markus.

Video ir tapis sadarbībā ar režisoru Pāvelu Trebukhinu, kurš jau iepriekš filmējis mūzikas video Markus Riva dziesmām “Laika Upe” un “Ne Zovi”.

Dziesma “This Time” ir pieejama digitālajās mūzikas straumēšanas vietnēs (iTunes, Spotify u.c.),

NOSKATIES DZIESMAS VIDEOKLIPU: 

Foto: Ilze Ose

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.