Astro’n’out, Kashuks un Fiņķis apvienojas kopīgā skaņdarbā

Astro’n’out, Kashuks un Fiņķis apvienojas kopīgā skaņdarbā

Grupas Astro’n’out dziesmas Satelīts oriģinālā versija pārtapusi par trīs mūzikas žanru apvienojumu. Kashuka radītajam dziesmas remiksam pievienojies arī hiphop mūziķis Fiņķis.

Dziesma Satelīts ir grupas Astro’n’out jaunākā albuma URDA noslēdzošais skaņdarbs, kas pērnā gada nogalē tika prezentēts klausītājiem Kashuka remiksētā versijā. Šogad dziesma iegūst jau trešo veidolu, pievienojoties hiphop māksliniekam Fiņķim: „Dziesmā es atradu spēcīgu izlaušanās sajūtu. Brīdī, kad pirmo reizi dzirdēju, tās bija zāles. Tas, ka sāku rakstīt uz Kashuka remiksa, man bija tikai pašsaprotami. Par noskaņu, kāda būs tekstam, zināju uzreiz – tas noteikti būs protests. Taču par metaforu tajā – tas radās tapšanas procesā”.

Grupas Astro’n’out soliste Māra Upmane-Holšteine: “Mums kā grupai vienmēr ir patīkami sadarboties ar citiem mūziķiem, jo tas palīdz ieraudzīt mūsu mūziku no cita skatu punkta. Ja ar Kashuku esam pazīstami jau kopš 2014. gada, kad viņš radīja remiksu dziesmai „So close to you” (Esi man klāt), tad tikšanās ar Fiņķi ir grupas pirmā saikne ar hiphop žanru, kas mums pašiem šķiet aizraujošs piedzīvojums un ir papildinājis skaņdarbu ar jaunu, spēcīgu vēstījumu.”

Dziesma pieejama lielākajās mūzikas straumēšanas platformās – Spotify, Deezer u. c.

Foto: Elīna Upmane

Atbildēt

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.