“Pirms” – dziesma, kas palīdzēs mūziķiem

“Pirms” – dziesma, kas palīdzēs mūziķiem

Latvijā iecienīti izpildītāji apvienojušies, lai atbalstītu grūtībās nonākušos mūziķus, un kopīgiem spēkiem radījuši aizkustinošu un pārdomas rosinošu dziesmu par līdzcilvēku atbalstu – “Pirms”. Visi par dziesmas atskaņošanu iegūtie līdzekļi nonāks “Fonds Līdzskaņa”.

 

Dziesma “Pirms” tapa “Fonds Līdzskaņa” radošajā nometnē, sadarbojoties mūziķiem Valdim Atālam, Atim Zviedrim, Olgai Rajeckai, Aijai Andrejevai u.c., un ir pieejama lielākajās mūzikas straumēšanas vietnēs: Spotify, Deezer, Google Play un Youtube.

”Ir patīkami apzināties, ka mēs, mūziķi, varam izbrīvēt laiku, lai kopīgi strādātu cēlāka mērķa vārdā,” stāsta Atis Zviedris. “Dziesmā vēlējāmies saglabāt cildenas un spēcīgas emocijas, jo tādi ir mākslinieki, kuriem šo mūziku radām. Tā stāsta par iespējām, drosmi un vēlmi cīnīties.”

NOKLAUSIES DZIESMU: 


“Mēs satikāmies neiepazinušies,“ dziesmas radīšanas procesu, spēlējoties ar tās vārdiem, apraksta Olga Rajecka. Mūziķe uzsver, ka šāds projekts ir jāturpina, jo vēl tik daudz mūziķiem nepieciešama palīdzība un kopā mēs varam palīdzēt. Viņu papildina Valdis Attāls: “Dziesma vieno. Nekas ātrāk nesadraudzējas kā balsis. Dziesmai ir milzīgs spēks, kas jau apstiprinājies Dziesmu svētkos, Dziesmotajā revolūcijā un citur… Mums jāpalīdz otram dzīvot. Ir vajadzīga ne tikai pasniegta roka, bet arī pasniegta dvēsele – vispatiesākā mīlestības sēja.”

Šī ir pirmā “Fonds Līdzskaņa” izdotā dziesma, bet drīzumā plašākai auditorija tiks nodots otrs nometnē tapušais skaņdarbs. Tikmēr norit aktīva darbība pie nākamās nometnes, kas notiks 2018. gada augustā, organizēšanas. Ikviens mūziķis, kuru uzrunā fonda mērķis, ir aicināts pieteikties. Tāpat aicinām pieteikties arī jebkuru citu interesentu, kas vēlas praktiski vai finansiāli atbalstīt nometni, rakstot uz ruta@lidzskana.lv vai piesakoties www.lidzskana.lv/brivpratigie.

Par “Fonds Līdzskaņa” 

Nodibinājums “Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd, dažādu iemeslu dēļ, vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz finansiālu atbalstu veselības problēmu pārvarēšanai, kā arī nodrošina praktisku palīdzību mākslinieku ikdienas apstākļu, sadzīvisku problēmu novēršanai, kas liegušas pilnvērtīgi veltīt sevi radošai darbībai.

Vairāk par fondu: www.lidzskana.lv
Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos: www.facebook.com/lidzskana/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Copyright © AS RADIO SWH. All rights reserved.